Розробка соціальних
брендів та проектів
O2 - Social Brand Building Solutions O2 - Integrated Marketing Communications O2 - Internet Marketing O2 - Direct Marketing
Агентство соціального маркетингу О2 у відносинах з Замовниками, Партнерами та суспільством діє за законами Етики, спрямованих на прояв турботи про майбутнє благополуччя суспільства, відмовляючись від співпраці з компаніями, продукти яких сприяють руйнуванню інституту сім'ї, здоров'я дітей: алкогольні, тютюнові компанії, зброя, наркотики і т.д.

Агентство соціального маркетингу O2 орієнтоване на якість та довгострокову перспективу своїх продуктів, проектів, програм, розроблених та реалізованих в інтересах Замовників, Партнерів, суспільства.

У питаннях якості Агентство соціального маркетингу O2 не йде на компроміс!
Агентство соціального маркетингу O2 постійно працює над поліпшенням і індивідуалізацією своїх продуктів.

Агентство соціального маркетингу O2 - новатори. Ми пропонуємо інновації та ноу-хау в своїй галузі.

Агентство соціального маркетингу O2 несе відповідальність за свої продукти, свої дії і вносить вклад у поліпшення життя суспільства, бізнесу і держави, а також своїх співробітників, об'єднаних місією, метою, діями і результатами діяльності Агентства. При цьому, ми вільні в тому, щоб проявляти ініціативу і рішуче діяти у власних інтересах, інтересах Партнерів, Замовників, суспільства та держави.