Розробка соціальних
брендів та проектів
O2 - Social Brand Building Solutions O2 - Integrated Marketing Communications O2 - Internet Marketing O2 - Direct Marketing


Категорія: соціальний маркетинг
Рік: 2009
Проект: Презентація програми "Зелений пакет" в Україні
Замовник: Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Цілі і завдання проекту:
1 . Презентація програми «Зелений пакет» в Україні представникам Міністерства освіти і науки України та їх підвідомчим організаціям
2 . Формування та навчання педагогів нового інтерактивного проекту.
3 . Інформаційний супровід презентації програми «Зелений пакет» в Україні.

Рішення:
Організація прес-конференції з метою презентації програми «Зелений пакет» в Україні. Розробка унікального презентаційного кейса програми "Зелений пакет" в Україні.

Оцінка та аналіз проекту:
1 . У прес-конференції проекту взяли участь провідні галузеві некомерційні організації, керівники відділів освіти Міністерства освіти і науки України, представники Академії педагогічних наук України та засобів масової інформації.
2 . Презентацію проводив пан Любомир Копай - Координатор проектів ОБСЄ в Україні.
3 . За результатами прес-конференції в ЗМІ вийшло 5 телевізійних сюжетів (прайм-тайм), опубліковано 57 (Інтернет) та 12 (друкованих) матеріалів.

Результат:
За результатами прес-конференції було сформовано робочу групу українських фахівців, які протягом 2009-2010 років адаптували програму до української системи освіти, у відповідності зі стандартами і правилами МОН України. У 2010 програма була погоджена комісією Міністерства освіти і науки України і рекомендована для проведення у школах України.