Розробка соціальних
брендів та проектів
O2 - Social Brand Building Solutions O2 - Integrated Marketing Communications O2 - Internet Marketing O2 - Direct Marketing
Агентство соціального маркетингу О2

Розробка та реалізація соціальних проектів і програм.

Наша місія: максимізація ефективності соціальних програм і соціальних інвестицій наших замовників.

Наша мета: ефективна допомога бізнесу у розробці та реалізації довгострокових програм корпоративної соціальної відповідальності, реалізації проектів корпоративного волонтерства, благодійних проектів.

Фокус наших програм спрямований на сім'ї, що мають дітей від 0 до 16 років, студентів, молодь.

Основні напрямки діяльності:
• розробка та супровід соціальних брендів;
• розробка і супровід комплексу маркетингових комунікацій;
• розробка та реалізація соціальних програм та проектів;
• дослідження та моніторинг.

Команда: для створення та реалізації ефективних моделей бізнесу, необхідних для суспільства і держави продуктів та послуг ми зібрали команду професіоналів, що володіють колосальним досвідом в сферах брендінгу, маркетингу, досліджень, PR, GR- комунікацій, соціології, а також молодих і талановитих соціально відповідальних менеджерів.

Досвід: з 2006 року по теперішній час ми реалізували понад 50 проектів національного та регіонального рівня для найбільших компаній України, міжнародних НКО.

Як експертне агентство соціального маркетингу, ми створили майданчик для комунікації та обміну міжсекторальним досвідом та тиражування успішних соціальних практик - Форум «Найращі соціальні проекти України», розробили освітній проект Стратегії розвитку української молоді «СТРУМ».

Членство в професійних організаціях:
• ISMA (Міжнародна асоціація соціального маркетингу);
• ВГО «Українська асоціація маркетингу»;
• Всеукраїнська рекламна коаліція;
• Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства при Адміністрації Президента України з розробки проекту Національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні.


Дізнайтеся більше про переваги співпраці з Агентством соціального маркетингу O2, заповнивши форму зворотного зв'язку.